PKS Koszalin

Przewozy autokarowe PKS Koszalin – Przewozy osób PKS – Tanie bilety PKS Koszalin – Linie autokarowe PKS Koszalin – Autobusy PKS Koszalin – Autokary PKS Koszalin

voyager - biletypks, pks koszalin euroticket - biletypks, pks koszalin

Dokładną nazwą tej firmy transportowej jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Koszalinie. Ta firma transportowa wypuszczająca autokary krajowe posiada dość rozbudowaną flotę (około 100 pojazdów) i jeszcze więcej pracowników. Oprócz okazjonalnych przejazdów, PKS Koszalin prowadzi również regularne regionalne przewozy.

pks koszalin logo przewozy osóbPrzykładowe dostępne trasy:

♦ Bardzlino -> Koszalin -> Niedalino -> Niekłonice -> Świeszyno

♦ Barzowice -> Darłowo -> Jarosławiec -> Słupsk

♦ Biała -> Biały Bór -> Bobolice -> Kazimierz -> Miastko -> Słupsk -> Szczecinek

W sprawie kursów dalekobieżnych autokarów z tej firmy przewozowej należy kontaktować się bezpośrednio z kierowcami, jednak telefony do nich są aktywne jedynie w momencie wykonywania takich połączeń autokarowych. Jak informuje PKS w Koszalinie na swojej stronie głównej, kierowcy Ci nie przyjmują telefonów w sprawie rezerwacji, a także nie odpisują i nie oddzwaniają do klientów. Jedyną ich funkcją jest udzielanie informacji z zakresu wolnych miejsc w pojazdach.

Co ciekawe, ten krajowy przewoźnik autokarowy dopuszcza na przewóz zwierząt na swoich pokładach. Nie powinno przewozić się zwierzęcia na miejscu, które jest przeznaczone dla pasażera. Powinno się także zadbać o komfort podróży innych osób podróżujących. Niezbędne jest także zaświadczenie sanitarne pozwalające na jego transport bądź świadectwo szczepienia. Dokładne warunki określone są w jego regulaminie.

Sprawdź również ofertę, jaką prezentują autokary PKS Warmia, autobusy PKS Rzeszów, przewozy autokarowe PKS Polonus, tanie bilety autokarowe PKS Przemyśl i in.

Na naszej stronie nie zakupisz na chwilę obecną biletów autokarowych na przewozy autobusowe PKS w Koszalinie, jednak możesz skorzystać z reszty oferty przewozowej krajowej i międzynarodowej poprzez wyszukiwarkę Voyager bądź Euroticket.