PKS Warmia

Przewozy autokarowe PKS Warmia – Przewozy osób PKS – Tanie bilety PKS Warmia – Linie autokarowe PKS Warmia – Autobusy PKS Warmia – Autokary PKS Warmia

voyager - biletypks euroticket - biletypks

Linie autokarowe PKS Warmia to przedsiębiorstwo o długoletniej historii i cennemu doświadczeniu. Firma swój początek miała w 1993 roku. Od tego czasu oprócz transportu międzynarodowego w jej kręgu zainteresowań jest również przewóz ładunków. Obecnie głównymi krajami docelowymi autokarów międzynarodowych PKS WarmiaNiemcy, Holandia, Irlandia i Wielka Brytania. Wszelkie aktualne rozkłady jazdy dostępne są do dyspozycji klientów w systemie Euroticket.

PKS Warmia - Autobusy do Niemiec

Poza regularnymi liniami autokarowymi PKS prowadzi również wynajem pojazdów, sprzedaż biletów lotniczych regularnych oraz tanich linii lotniczych, sprzedaż ubezpieczeń turystycznych, wyjazdów na narty w różne rejony Europy, wycieczek do Druskienników, Kotliny Jeleniogórskiej, Szlaków Podlasia, Piastowskiego Szlaku… wyjazdów integracyjnych, pielgrzymek, kolonii i obozów i tym podobne.

Jeśli klienci zainteresowani są wynajmem autokarów PKS Warmia, mogą liczyć na pojazdy marek mercedes, scania, volkswagen. W zależności od typu autokaru, taka cena będzie naliczana za przejechany kilometr. Dodatkowo wlicza się również cenę wyżywienia i noclegu kierowcy, opłaty parkingowe, winiety i tak dalej.

Tanie bilety autokarowe PKS Warmia

Przykładowym połączeniem autokarowym PKS jest to z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Tanie bilety autokarowe PKS Warmia gwarantują możliwość wejścia na pokład oraz wyjścia w następujących miejscowościach: Suwałki, Augustów, Ełk, Grajewo, Łomża, Warszawa, Łódź, Konin, Września, Poznań, Świebodzin, Braunschweig, Hanower, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Bochum, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Aachen.

Powyższa trasa PKS Warmia realizowana jest w ramach przewozów autokarowych na linii 58 Polska – Niemcy. Dla miejscowości z dalszych regionów Polski, jak autobusy z Augustowa do Aachen albo z Aachen do Augustowa przewidziana jest możliwość przesiadki w Poznaniu. W Polsce i w Niemczech rezerwowanie biletu autokarowego typu open (otwartego) jest w liniach autobusowych PKS Warmia bezpłatne.

Autobusy PKS Warmia

Wszelkie zmiany dokonywane na bilecie online kosztują około 20 złotych w Polsce, a w Niemczech – 5 euro. Przewozy autobusowe PKS Warmia nie zezwalają na zmiany dotyczące informacji zawartych na bilecie w wyznaczonym dniu wyjazdu. Jadąc autokarem PKS do Niemiec podróżny może zabrać ze sobą bez dodatkowych opłat jedną sztukę bagażu. Ważne jest, by jego waga nie przekraczała 25 kg. Bagaż podręczny z kolei powinien być lżejszy niż 5 kg.

Sprawdź również ofertę, jaką prezentują autokary PKS Polonus, autobusy PKS Rzeszów, przewozy autokarowe PKS Koszalin, tanie bilety autokarowe PKS Gliwice (Feniks V) i in.