Zamość Berlin

Tanie linie autokarowe PKS do Niemiec – Bilety autobusowe PKS na trasę Zamość Berlin

voyager - biletypks euroticket - biletypks

Autobusy PKS rozwinęły się w obecnych czasach tak bardzo, że oferują one również tanie bilety autokarowe nie tylko na terytorium Polski, ale również za granicę. Jednym z kierunków docelowych, do jakich podróżują międzynarodowe przewozy autokarowe PKS są Niemcy. to właśnie to tego miasta swe autokary międzynarodowe wysyłają linie autobusowe PKS Warmia między innymi. Dzięki ich usługom trasa Polska – Niemcy – Polska jest jak najbardziej możliwa dla podróżnych.

Bilety Niemcy Zamość Berlin

Z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski można dotrzeć na wiele sposobów, lecz jednym z najbardziej sprawdzonym są niezaprzeczalnie połączenia autobusowe, a które bilety autokarowe można kupić przez internet – w wyszukiwarce Voyager i Euroticket. Połączenia autokarowe międzynarodowe PKS Warmia dostępne są z wielu miast, jednak jedną z dość popularnych tras jest Zamość Berlin.

bilety autokarowe do berlina
Autokary międzynarodowe do Berlina z Polski i z Berlina do Polski

Tanie bilety autokarowe PKS Zamość Berlin

Busy z Zamościa do Berlina oraz przewozy osób z Berlina do Zamościa odbywają się w sposób regularny, co najmniej kilkukrotnie w ciągu tygodnia. Miejscowości, które są mijane przez tanie połączenia PKS Warmia układają się w ten sposób: Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Radomsko, Częstochowa, Lubliniec, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn.

Jak widać, Berlin nie jest ostatecznym punktem przesiadkowych przy całej rozciągłości trasy. Jest raczej w połowie drogi do Wielkiej Brytanii, gdzie również wysiadają podróżni. Ci chcąc kupić bilet autokarowy PKS Warmia do Londynu z Zamościa online, będą musieli zapłacić około 460 złotych, natomiast do Berlina będzie ich to kosztowało o wiele mniej, stąd miano “tanie bilety autokarowe” w przypadku dokumentów upoważniających na wejście pojazdów PKS Warmia.

Ponadto autobusy PKS wykonują również połączenia do innych krajów. Sprawdź także busy do Grecji, autokary do Francji, przewozy osób do Danii i inne dostępne w naszej ofercie. Jeśli natomiast jesteś zainteresowany wyjazdem autobusem z Polski do Niemiec, to sprawdź też autokary do Bremerhaven, Kolonii czy Stuttgartu.