Bilety autokarowe do Rosji

Tanie bilety autokarowe do Rosji online – Wyjazdy autobusem do Rosji – Transport osób do Rosji – Autokary PKS Rosja

Wyszukaj i kup bilet autokarowy online w jednej z wyszukiwarek na stronie – Voyager lub Euroticket:

Połączenia autokarowe z Polski, Bilety autokarowe do Rosji
Tanie bilety autokarowe PKS Rosja

Autobusem PKS do Polski, Bilety autokarowe do Rosji
Transport osób PKS Rosja

Rosja, czyli mówiąc poprawnie Federacja Rosyjska to jedno z największych mocarstw na Świecie. Kraj ten położony jest w Azji Centralnej. Co musimy wiedzieć? Prawo jest tutaj bardzo surowe, nawet dla zwiedzającego. W porównaniu do poprzednich lat, dzisiaj transport osób do Rosji przebiega bez problemów i spokojnie możemy dojechać do wybranego miejsca.

Sprawdź też transport osób z Polski do takich krajów europejskich, jak: Chorwacja, Polska, Białoruś, Słowacja. Nie zapominaj, że nasza strona umożliwia zakup biletów autobusowych krajowych w wyszukiwarce Euroticket i  Voyager.

Miasta jakie możemy tu zobaczyć to oczywiście stolica Moskwa, Soczi znane ze skoków narciarskich, Komi, Krasnogorsk oraz Siergijew Posad. Większość wycieczek prowadzi jednak do Moskwy. W takim przypadku bilety autokarowe na wyjazd autobusem do Rosji to nie tylko ciekawa wycieczka w przyjemnym towarzystwie, ale również cała masa zabytków, które warto zobaczyć – Plac Czerwony, Monaster Nowodziewiczy, Metro Moskiewskie oraz Sobór Chrystusa Zbawiciela. Na każdym kroku widać architektoniczny przepych.

Dzisiaj autokary PKS Rosja prowadzą do wielu, wartych zobaczenia miast, a także tradycyjnych wsi. Już sam transport osób do Rosji jest ogromnym wyzwaniem dla przeciętnego turysty. Planując taką podróż, bilety autokarowe na podróż autobusem do Rosji  to jednak nie wszystko. Dokładnie zapoznajmy się z panującym prawem oraz zasadami. Turystom niestety nie wszystko wolno.


Przykładowe rozkłady jazdy na transport osób do Rosji – autokary PKS Rosja:

🚌 Moskwa ➨ Sankt Petersburg ➨ Luga ➨ Psków ➨ Tartu ➨ Valga ➨ Valmiera ➨ Tallinn ➨ Parnu ➨ Liepaja ➨ Kłajpeda ➨ Dźwińsk ➨ Zarasai ➨ Wilno ➨ Ryga ➨ Pokniewiez ➨ kowno ➨ Marijampol ➨ Suwałki ➨ Augustów ➨ Białystok ➨ Ostrów Mazowiecka ➨ Warszawa ➨ Wrocław

Bilety autokarowe Rosja
Autokary PKS Rosja

Oznaczenie rasy na biletach autokarowych do Rosji: 1001 Riga-Warszawa

Autokary PKS Rosja – linie autokarowe: Ecolines

Przykładowe przystanki autobusowe do Rosji: Moskwa (Dworzec Ryski-Riżskij, Plac Riżskij, pod wiaduktem), Sankt Petersburg (Dworzec Autobusowy Nr 2, Nabereznaya Obvodnogo Kanala 36), Luga (Dworzec Autobusowy, ul. Malaja Inzinernaja 12), Psków (Dworzec Autobusowy, Vokzalnaja Ploschadj 21)

Powyższą trasę można znaleźć w systemie EUROTICKET

🚌 Warszawa ➨ Kaliningrad

Autokary PKS Rosja
Autobusem do Rosji

Oznaczenie rasy na biletach autokarowych do Rosji: Kaliningrad-01

Autokary PKS Rosja – linie autokarowePKS Polonus

Przykładowe przystanki autobusowe do Rosji: Kaliningrad (ul. Kolejowa 7)

Powyższą trasę można znaleźć w systemie VOYAGER

Wyszukaj i kup bilet autokarowy online w jednej z wyszukiwarek na stronie – Voyager lub Euroticket:

Połączenia autokarowe z Polski, Bilety autokarowe do Rosji
Tanie bilety autokarowe PKS Rosja

Autobusem PKS do Polski, Bilety autokarowe do Rosji
Transport osób PKS Rosja