Bilety autokarowe na Słowację

Tanie bilety autokarowe na Słowację online – Wyjazdy autobusem na Słowację – Transport osób na Słowację  – Autokary PKS Słowacja

Wyszukaj i kup bilet autokarowy online w jednej z wyszukiwarek na stronie – Voyager lub Euroticket:

Połączenia autokarowe z Polski, Bilety autokarowe na Słowację
Tanie bilety autokarowe PKS Słowacja

Autobusem PKS do Polski, Bilety autokarowe na Słowację
Transport osób PKS Słowacja

Słowacja od zawsze otrzymuje miano pięknego kraju. Miejsce to posiada przepiękne fortyfikacje, zamki, a góry mówią same za siebie. To jedno z państw, które posiada mnóstwo zabytków wpisanych na listę UNESCO. Wybierając transport osób na Słowację warto zaplanować odpowiednią trasę, która pozwoli na zobaczenie takich zabytków jak zamek w Spiszu, miejscowości takich jak Devin czy Czerwony Kamień.

Sprawdź też transport osób z Polski do takich krajów europejskich, jak: Chorwacja, Polska, Rosja, Białoruś. Nie zapominaj, że nasza strona umożliwia zakup biletów autobusowych krajowych w wyszukiwarce Euroticket i  Voyager.

Wszystkie bilety autokarowe na wyjazd autobusem na Słowację to piękne trasy. Spanie podczas takiej wycieczki jest wręcz niedopuszczalne – tyle pięknych widoków czeka poznanie. Wybrane autokary PKS Słowacja zawiozą turystów do Parku Miniatur w Podolu. Takie miejsca są w pewien sposób magiczne. Zobaczymy wszystkie warte odwiedzenia miejsca w miniaturze. Warto zapoznać się ze wszystkimi zamkami i wartowniami do jakich zaprowadzi nas transport osób na Słowację.

Nie pomijajmy gór, które są wspaniałym miejscem dla wszystkich turystów w każdym wieku. Tatry Wysokie to doskonała propozycja dla ludzi kochających bogatą faunę i florę. Wszystkie bilety autokarowe na podróż autobusem na Słowację znajdziemy zarówno w punktach stacjonarnych, jak i zakupimy je przez strony internetowe. Wszystkie autokary PKS Słowacja są doskonale wyposażone i spełniają wysokie kryteria. Podróżowanie w nich to sama przyjemność.


Przykładowe rozkłady jazdy na transport osób do Rosji – autokary PKS Rosja:

🚌 Katowice ➨ Kraków ➨ Kraków-Balice ➨ Twardoszyn ➨ Dolny Kubin ➨ Ruzomberok ➨ Basenova ➨ Liptovsky Mikulas ➨ Poprad ➨ Levoca ➨ Presov ➨ Kosice

Bilety autokarowe na Słowację
Autokary PKS Słowacja

Oznaczenie rasy na biletach autokarowych na Słowację: Katowice-Kosice – kurs 603

Autokary PKS Słowacja – linie autokarowe: TigerExpress

Przykładowe przystanki autobusowe na Słowację: Twardoszyn (nakup stredisko), Dolny Kubin (žel. stanica), Ruzomberok (žel. stanica), Liptovsky Mikulas (Tatralandia), Poprad (Tatry, žel.stanica), Levoca (aut. stanica), Presov (sut. stanica), Kosice (žel. stanica)

Powyższą trasę można znaleźć w systemie EUROTICKET

🚌 Warszawa ➨ Łódź ➨ Częstochowa ➨ Katowice ➨ Kraków ➨ Banska Bystrica ➨ Budapeszt ➨ Sofia

Bilety autokarowe Słowacja
Autokary PKS Słowacja

Oznaczenie rasy na biletach autokarowych na Słowację: 17

Autokary PKS Słowacja – linie autokarowe: Sindbad, Interbus-Sindbad

Przykładowe przystanki autobusowe na Słowację: Bańska Bystrzyca (SAD, Bus Station)

Powyższą trasę można znaleźć w systemie VOYAGER

Wyszukaj i kup bilet autokarowy online w jednej z wyszukiwarek na stronie – Voyager lub Euroticket:

Połączenia autokarowe z Polski, Bilety autokarowe na Słowację
Tanie bilety autokarowe PKS Słowacja

Autobusem PKS do Polski, Bilety autokarowe na Słowację
Transport osób PKS Słowacja