Bilety autokarowe do Szwajcarii

Polska Szwajcaria – Tanie Bilety Autokarowe. Promocje, szybka i prosta rezerwacja biletów online – Bilety autokarowe do Szwajcarii

voyager - biletypks euroticket - biletypks

NAJLEPSZA OFERTA TANICH BILETÓW AUTOKAROWYCH DO SZWAJCARII. SZYBKA I PROSTA REZERWACJA. ZAPRASZAMY!

Bilety Szwajcaria, Bilety autokarowe do Szwajcarii

Autokary Berno, Genewa, Zurich, Lozzanna, Lucerna, Bazylea, przewozy z Polski do Szwajcarii.

Z Polski do Szwajcarii można pojechać na wiele sposobów, z których najlepszy obejmuje przewozy autokarowe. Najlepsze, ponieważ oprócz tego, że jazda autobusem czy autokarem do Szwajcarii trwa kilkanaście godzin nie ma innych minusów. Linie autokarowe oferują tanie bilety autokarowe, autobusy, busy i autokary do Szwajcarii jeżdżące w rożne dni tygodnia oraz podróż w komfortowych i przyjaznych warunkach. Jedną właśnie z takich linii autobusowych, która specjalizowała się w połączeniach autokarowych międzynarodowych była PKS Łódź.

autokary do szwajcarii
Autobusy do Szwajcarii z Polski i ze Szwajcarii do Polski

Posiadała ona autokary i autobusy do Szwajcarii, które realizowały albo bezpośrednio, albo pośrednio, co było uzależnione od specyfiki kursu. PKS Łódź posiadało przede wszystkim autokar do Lugano, które leży blisko granicy z Włochami. Można także było kupić bilet autokarowy na autobus do Lucerny, miasta leżącego nad Jeziorem Czterech Kantonów. Poza tym busy do Szwajcarii wyjeżdżały z Białegostoku, Łomży, Łodzi, ale jazda autobusem i autokarem do Szwajcarii obejmowała również Wrocław, Legnicę, Bolesławiec. Bilety autokarowe do szwajcarskich miast są dostępne online, a takie bilety autokarowe do Lugano czy Lucerny można kupić w promocji lub uwzględniając szereg zniżek.

Tanie bilety autokarowe PKS, Bilety autokarowe do Szwajcarii

Będąc na miejscu należy w Lugano warto wiedzieć, że jest jeden z ważniejszych punktów turystycznych w kraju, które corocznie odwiedza szereg osób. W Lugano można napawać się widokiem jezior, przyrody oraz podziwiać architekturę miasta. Z kolei w Lucernie najlepiej jest się udać do oczywiście nad brzeg jeziora, aby napawać się cudownym widokiem, należy również udać się na piesze wędrówki, które nie tylko zapadną w pamięć, ale również pozwolą na docenienie piękna szwajcarskiej przyrody. Warto było skorzystać z oferty PKS Łódź, ponieważ jako nieliczna posiadał połączenia z tymi dwoma pięknymi miastami. Mimo, że te linie już nie obsługują szwajcarskich miast, można swobodnie zakupić tani bilet autokarowy w systemie Euroticket bądź Voyager od innego przewoźnika.

Autobusy PKS, Bilety autokarowe do SzwajcariiBilety PKS Polska Luksemburg
Bilety PKS Polska Niemcy
Bilety PKS Polska Norwegia
Przewozy autokarowe Polska Szwajcaria
Przewozy autokarowe Polska Szwecja
Autobusy PKS Polska Ukraina
Autobusy PKS Polska Włochy
Autobus PKS Z Polski do Austrii
Bilety autokarowe Polska Belgia
Bilety autobusowe z Polski do Bułgarii
Autokary PKS Polska Czechy
Polska Dania przewozy PKS
Z Polski do Francji bilety PKS
Polska Grecja Autobusy
Autobusy do Hiszpanii PKS
Polska Holandia busy

Wszystkie największe linie autokarowe ogłaszają się poprzez internet. Ich tanie bilety autokarowe kupić można w systemie Euroticket albo Voyager – w zależności, jakiego przewoźnika i do jakiego kraju szukasz.