PKS Szczecin

Przewozy autokarowe PKS Szczecin – Przewozy osób PKS – Tanie bilety PKS Szczecin – Linie autokarowe PKS Szczecin – Autobusy PKS Szczecin – Autokary PKS Szczecin

voyager - biletypks euroticket - biletypks

Międzynarodowe autokary PKS w Szczecinie udostępniają swoje usługi do rezerwowania online. Oto ich przykładowa trasa na przewozy autokarowe międzynarodowe na trasie Polska-Niemcy-Polska:

przewozy autobusowe pks szczecin ♦ Szczecin -> Warzymice -> Berlin-Schonefeld -> Berlin-Tegel

Symbol trasy: 141600 Szczecin-Berlin. Dni wyjazdów i powrotów: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela. Dokładny przystanek w Szczecinie: Dworzec Autobusowy, Plac Grodnicki 1. Dokładny przystanek w Berlinie-Schonefeld: Flughafen Berlin – Schönefeld, parkingplatz P-3. Przekraczane przejście graniczne: Kołbaskowo-Pomellen. Z poniższej grafiki jasno wynika, że na trasie Szczecin-Berlin Schonefeld-Szczecin zakupić można również tanie bilety autokarowe innych przewoźników. Wśród nich wymienić można autobusy Interglobus-Tour oraz autokary EST-Lorek.

przewozy autokarowe międzynarodowe pks szczecin ze szczecina do berlina schonefeldBilety autokarowe na autobusy międzynarodowe PKS Szczecin ze Szczecina do Berlina Schonefeld i z Berlina Schonefeld do Szczecina kupić można online na naszej stronie w wyszukiwarce Euroticket. Zawsze jednak warto sprawdzić inne autokary międzynarodowe do Niemiec z Polski i z Niemiec do Polski w konkurencyjnej platformie – Voyager. Ceny za bilet autokarowy na autokar z Polski do Niemiec wahają się od 162 złotych do nawet 1 złotego, jest więc w czym wybierać. Sprawdź również ofertę, jaką prezentują autokary PKS Warmia, autobusy PKS Rzeszów, przewozy autokarowe PKS Koszalin, tanie bilety autokarowe PKS Gliwice (Feniks V) i in.

Kup bilet autobusowy online w platformie Voyager lub Euroticket!