Bilety autokarowe do Szwecji

SZWECJA – Przewozy Autokarowe z Polski do Szwecji – Bilety autokarowe do Szwecji

voyager - biletypks euroticket - biletypks

Bilety PKS Polska Szwecja

NAJLEPSZA OFERTA TANICH BILETÓW AUTOKAROWYCH DO BELGII. SZYBKA I PROSTA REZERWACJA. ZAPRASZAMY!

Bilety Szwecja, Bilety autokarowe do Szwecji

Autobusy do Szwecji są realizowane i wysyłane przez kilkanaście firm, które, na co dzień zajmują się połączeniami autokarowymi międzynawowymi. Jedną z takich firm jest PKS Warmia, która oferuje przewozy autokarowe do kilku szwedzkich miast. Popularność połączenia z Polski do Szwecji jest spowodowana wieloma względami, chociaż najważniejszy zdaje się być czynnik turystyczny.

W Szwecji, bowiem jest wiele atrakcji, które tworzą bogatą listę walorów. Warto chociażby wymienić miasto Sztokholm, który stanowi najważniejszą wizytówkę- ma piękne zabytki, smaczne restaurację czy też urokliwe hotele. Poza tym w Szwecji warto zwiedzić Parki Narodowe, które prezentują bogatą i dziką przyrodę, na pewno zachwycą każdego. Dla lubiących miejskie atrakcje Szwecja również ma wiele do zaproponowania, gorąco polecam wizytę w tym interesującym państwie.

Tanie bilety autokarowe PKS, Bilety autokarowe do Szwecji

Tanie bilety autokarowe, które posiadała dawniej PKS Warmia są, więc idealnym rozwiązaniem i pozwolą na odwiedzenie Szwecji, zwłaszcza, że można również kupić bilety autokarowe do Polski. A autokary do Szwecji jeździły kilka razy w tygodniu. Wybierając, więc autokar do Szwecji PKS Warmia można było się wybrać podróż do Goteborga, Halmstadt, Jonkoping. Istniały także autobusy do Knam, Linkoping, autokary do Ljungby, Malmo oraz busy do Sztokholmu.

autobusy do szwecji
Bilety autokarowe do Szwecji z Polski i ze Szwecji do Polski

Takie bilety autokarowe do wymienionych miast kosztowały kilkadziesiąt złotych, a poza tym można było liczyć na różne zniżki na bilet autokarowy, który oferowało PKS. Przeważnie podróż autobusem do Szwecji trwa około kilkudziesięciu godzin, a autobus do Szwecji jedzie przez inne europejskie miasta. Można, zatem przy okazji pozwiedzać troszkę Europy, co nie jest możliwe wybierając transport lotniczy. Poza tym jadąc autokarem do Szwecji zawsze możemy poznać miłe osoby i zawiązać nierozerwalne przyjaźnie.

Autobusy PKS, Bilety autokarowe do SzwecjiBilety PKS Polska Luksemburg
Bilety PKS Polska Niemcy
Bilety PKS Polska Norwegia
Przewozy autokarowe Polska Szwajcaria
Przewozy autokarowe Polska Szwecja
Autobusy PKS Polska Ukraina
Autobusy PKS Polska Włochy
Autobus PKS Z Polski do Austrii
Bilety autokarowe Polska Belgia
Bilety autobusowe z Polski do Bułgarii
Autokary PKS Polska Czechy
Polska Dania przewozy PKS
Polska Francja bilety PKS
Autokary z Polski do Grecji
Autobusy do Hiszpanii PKS
Polska Holandia busy

Nie znalazłeś połączenia do wybranego przez Ciebie miasta w systemie Voyager? Sprawdź wyszukiwarkę Euroticket – ogłaszają się w niej inni przewoźnicy.