Warszawa Bremerhaven

Tanie linie autokarowe PKS do Niemiec – Bilety autobusowe PKS na trasę Warszawa Bremerhaven

voyager - biletypks euroticket - biletypks

Jedną z linii autokarowych PKS, która podróżuje do Niemiec z dość dużą częstotliwością i z bardzo licznych miejscowości w Polsce jest PKS Warmia. Wykonuje ona regularne połączenia autokarowe międzynarodowe relacji Polska – Niemcy – Polska. Tanie bilety autokarowe tego przewoźnika z Polski do Niemiec bądź z Niemiec do Polski zdobyć można wykorzystując wyszukiwarkę Euroticket. Jeśli natomiast nie odszukamy interesującego nas połączenia, zawsze można skorzystać z systemu Voyager.

Bilety Niemcy, Warszawa Bremerhaven

Przykładem miast, między którymi kursują autobusy PKS Warmia jest trasa Warszawa Bremerhaven. Poszczególne miejscowości na trasie układają się w ten sposób: Warszawa, Łódź, Konin, Września, Poznań, Świebodzin, Berlin, Hamburg, Brema, Bremerhaven, Oldenburg, Leer, Groningen. Jak widać, przewozy autokarowe PKS Warmia nie kończą swojej trasy po przejechaniu z Warszawy do Bremerhaven, lecz podążają dalej, w kierunku Holandii.

Tanie bilety autokarowe PKS Warszawa Bremerhaven

W porównaniu do konkurencji, której bilety autokarowe kosztują w granicach około 300 złotych, dokumenty upoważniające na przejazd z Warszawy do Groningen w liniach autokarowych PKS Warmia można prawdziwie nazwać tanimi biletami autokarowymi ze względu na to, że ich pułap nie przekracza zazwyczaj 230 złotych. 70 złotych piechotą nie chodzi. Tymczasem z Warszawy do Bremerhaven zapłacimy tylko około 190 złotych!

autobusy do bremerhaven
Bilety autokarowe do Bremerhaven z Polski i z Bremerhaven do Polski

Trasa z Bremerhaven do Warszawy, lub autokary do Polski na trasie odwrotnej oznaczane są odpowiednio symbolami 54, które powinny się również znajdować na tablicy informacyjnej za przednią szybą, także w razie wykonywania przewozów osób przez pojazdy zastępcze. Bez względu jednak na to, czy autobusy do Niemiec będzie miał logo PKS Warmia, to wewnętrzne rozporządzenia firmy zezwalają na odpowiednie zniżki, nawet do 50%, na bilet autokarowy do Niemiec. Rozpiska wszystkich promocji umieszczona jest zawsze na rozkładzie jazdy po wyszukaniu przez internet odpowiedniego kursu.

Jeśli wyjazd autokarem z Polski do Bremerhaven nie leży w kręgu Twoich zainteresowań, zwróć uwagę na inne tego typu przewozy autokarowe międzynarodowe na trasie Polska-Niemcy-Polska – autobusy do Berlina, autokary do Stuttgartu, bilety autokarowe do Kolonii.